Antypiana do jacuzzi - środek na pianę FOAM OFF

Cena: 40,39 zł 40.39
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: /8285

Opis

Antypiana do jacuzzi - środek na pianę FOAM OFF - pozbywamy się piany z wody w naszym domowym spa. Odpieniacz do jacuzzi.

 

Chemia basenowa to nie tylko chlorowanie wody za pomocą Chlor szok, czy Chlor Tabletki. Częstym zmartwieniem w naszej wannie spa podczas kąpieli jest powstająca na lustrze wody piana. Środek Antypiana do jacuzzi Foam off, odpieniacz do jacuzzi. To preparat który nie pozwoli na powstawanie piany w naszym jacuzzi. Akcesoria, które mamy na sobie podczas kąpieli posiadają na sobie preparaty, detergenty itp. By woda się nie pieniła, podczas kąpieli nie wystarczy wsypać chlor do wannie spa, czy jacuzzi. Należy użyć preparatu do usuwania piany z basenu podczas kąpieli wannie spa. Unikniemy kosztownej wymiany wody z basenu, ponownego dodawania chlor do basenu - 4spa Chlor szok do jacuzzi. Czy preparatu na glony Alga off do jacuzzi przeciw glonom, które skutecznie sobie z nimi radzą.

 

Czemu robi sie piana w jacuzzi, brązowa piana w jacuzzi, brudna piana w jacuzzi 4SPA Antypiana do jacuzzi i basenu rozwiąże te problemy.

W jacuzzi gdy woda jest czysta powietrze z dysz tworzy bąbelki.  Bąbelki wypływające na powierzchnie pękając przy kontakcie z powietrzem. Natomiast największy kłopot pojawia się gdy zostają one na tafli wody i nie chcą pęknąć. Rozwiązaniem na to jest odpieniacz 4SPA Antypiana Foam OFF. P Im więcej środków, detergentów wniesiemy tym więcej piany utworzy się w wannie spa. Bąbelki nie pękają i tworzy się piana na powierzchni wody basenu spa. Brązowa piana w jacuzzi może być również spowodowana przez wysoką zawartość w wodzie metali ciężkich. Skutecznym preparatem może okazać się środek Metal Off przeciw brązowieniu wody. Błahą przyczyną może być również źle wyregulowany poziom pH wody w basenie. Chemia jak Chlor Szok, Alga off, czy środek Flock Super, w zbyt dużej dawce. Może w wannie spa skutkować brudna piana w jacuzzi. Produkt 4Spa Foam off antypiana do basenu, powinien sobie z tym poradzić. Lecz należy pamiętać o prawidłowym dozowaniu chlor i utrzymanie prawidłowy poziom pH wody za pomocą. Produkt do obniżania pH wody środek pH minus, bądź do podnoszenia pH wody basenu pH plus. Chemia do basenu, produkty za kategorii chemia basenowa, są zawsze u nas dostępne. W wannie spa, może również przydać się dozownik chemii basenowej, bojka dozująca. Posiadamy również gotowe bojki dozujące z chlor i preparatem na glony do basenu.

4spa Antypiana środek do usuwania piany z jacuzzi, czy to brązowa piana czy brudna piana w jacuzzi. Poradzi sobie doskonale.

Dlaczego powstaje piana w jacuzzi, piana w jacuzzi co oznacza. Mam nadzieję że udało nam się wyjaśnić jaki produkt działa na piana w jacuzzi, i co oznacza piana w jacuzzi. Chemia do basenu, nie wystarczy by jej nie było. Chemia do basenu, odpowiednio zwalczy glony, bakterie i mikroorganizmy. Lecz piana w jacuzzi co oznacza - zbyt dużo detergentów, przepływ powietrza, w wannie spa. Chemia którą jest produkt Antypiana Foam Off 1l do jacuzzi, basenu, bali, zredukuje poziom piany basenu. Akcesoria jak bojka dozującą, będą regulowały jaka chemia wędruje do basenu i czy ilość 4 Spa chlor jest odpowiednia. W sklepie olajgarden.pl chemia do basenu jest w najlepszej ofercie. Znajdą też Państwo akcesoria, najpotrzebniejsze w obsłudze jacuzzi i basenu kąpielowego. Udanych kąpieli w jacuzzi bez piany i basenu.

Dlaczego my
To mamy jeszcze dla Ciebię w promocji
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, czekają na Ciebie setki promocji, darmowa dostawa, rabaty do -70%. Zrób to teraz!!!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl