Turystyka

Kartusz gaz 400ml 28szt, mega zestaw 9200ml Kartusz gaz 400ml 28szt, mega zestaw 9200ml
Producent: TIROS
Cena:

108,99 zł

Cena regularna: 161,99 zł

Najniższa cena: 161,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Gaz kartusz 400ml Gaz kartusz 400ml
Producent: TIROSS
Cena:

7,49 zł

szt.
zobacz więcej
Kartusz gaz 400ml 84szt, zestaw Kartusz gaz 400ml 84szt, zestaw
Producent: TIROSS
Cena:

580,00 zł

szt.
zobacz więcej

Jakość gazu będzie miała duży wpływ na żywotność palników zewnętrznych. Różne rodzaje dysz i palników sprawiają, że rynek ten jest interesującym miejscem do zwiedzania dla turystów. Dostępnych jest wiele dobrych produktów, ale popularne są tylko te najlepsze. Turyści mogą wybrać zasilanie swojego pieca trzema podstawowymi rodzajami paliwa. Paliwo płynne, płynny LPG oraz specjalne paliwo stałe.

Olajgarden.pl – paliwo płynne do kuchenki turystycznej

 

Gaz do kuchenek turystycznych

Kuchenki turystyczne na zewnątrz są dostępne w wielu kształtach i rozmiarach. Możesz potrzebować systemu zasilania gazem LPG, w zależności od długości podróży. Najpopularniejszymi rodzajami wkładów atramentowych są wkłady z systemem zaworowym oraz wkłady z zaworem bezgwintowym. Trzeci popularny dotyczy wkładów przebijalnych. Wkłady z zaworami i gwintami są najczęstszym rodzajem palnika do technicznych kuchenek turystycznych i wyprawowych. W ramach tego systemu marki takie jak Tiross czy Alpen Camping oferują różnorodne produkty. Olajgarden.pl oferuje te marki na swojej stronie internetowej. Zbiorniki gazu są wypełnione różnymi mieszankami gazów.

Jaką mieszaninę powinien mieć nabój gazowy 400ml?

W zależności od warunków w jakich chcemy korzystać z palnika powinniśmy wyposażyć się w odpowiednią mieszankę gazów. Większość ludzi używa tych kuchenek, które wykorzystują mieszankę propanu, butanu i izobutanu. Jeśli dobierzemy odpowiednią mieszankę, sprawdzi się świetnie niezależnie od pogody. Nowa mieszanka gazowa wprowadzona przez Tiross w 2014 roku jest idealna do stosowania w okresie letnim. Zapewni to minimalne zużycie paliwa i zapewni maksymalną wydajność palnika przed

Naboje gazowe są przeznaczone nie tylko do Jetboils lub innych rodzajów kuchenek z walizką.

Aby osłodzić ofertę, do zakupu zostanie dołączony wkład kompatybilny z Campingaz. Mieszanka butanu i propanu oferowana przez Campingaz idealnie spala się w różnych warunkach. Nie możemy także zapomnieć o użytkownikach, którzy korzystają z kuchenek na kartusze typu C206. . To paliwo nie jest dostępne w Wielkiej Brytanii. Bezpieczeństwo Campingaz ma wiele funkcji bezpieczeństwa, dzięki którym nigdy nie napotkasz żadnych problemów. Dystrybutor paliwa Campingaz jest wykonany ze stali, dzięki czemu jest wystarczająco mocny, aby wytrzymać kilka uderzeń dzieci i zwierząt, nawet jeśli nadal zapewnia doskonałą wydajność płomienia. Campingaz produkuje również wkłady 190g, które nie przeciekają w niskich temperaturach, co oznacza, że Francuzi nie muszą się martwić, że ich urządzenia do gotowania nie działają.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, czekają na Ciebie setki promocji, darmowa dostawa, rabaty do -70%. Zrób to teraz!!!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl