Odmrażacze do szyb, maty antyszronowe

Kompletny przewodnik po zapobieganiu zamarzaniu szyb samochodowych i używaniu mat antyszronowych

Dlaczego moja przednia szyba zawsze zamarza?

Okno to najbardziej wyeksponowana część Twojego samochodu. Jest nieustannie bombardowany przez żywioły i łatwo zrozumieć, dlaczego jest najtrudniejszą częścią do utrzymanie się bez lodu w zimie. Dzieje się tak, ponieważ ciepło z twojego samochodu nie jest w stanie uciec przez to okno tak łatwo, jak przez drzwi lub szyberdach.

Kiedy masz przednią szybę, która łatwo zamarza, możesz podjąć pewne kroki, aby temu zapobiec. Pierwszą rzeczą jest usunięcie wilgoci z pojazdu. Doskonale sprawdza się do tego pochłaniacz wilgoci. Jeśli przednia szyba zawsze zamarza, może to być spowodowane wieloma czynnikami. Najczęstszą przyczyną jest wysoka wilgotność spowodowana zanieczyszczeniami.

Aby temu zapobiec, możesz użyć maty antyszronowej lub odmrażacza do szyb, aby pomóc w rozwiązaniu problemu. Mata na szybę samochodu ta dobre rozwiązanie dla osób nieposiadających garażu. Dobrym rozwiązaniem jest również posiadanie przy sobie odmrażacza do zamków K2 Gerwazy.

 

Jak zapobiegać zamarzaniu szyb z matą antyszronową?

Szron na szybie samochodowej może być bardzo niebezpieczną rzeczą dla twojej jazdy. Może to spowodować zamarznięcie okna, co utrudni Ci jego otwieranie i zamykanie. Aby zapobiec tworzeniu się szronu na twoich szybach, powinieneś kupić matę antyszronową. Mata zakryje przednią szybę i zapobiegnie zamarzaniu wody na jej powierzchni. Mata pomaga również w izolacji, ponieważ jest wykonana z materiału, który nie przepuszcza tak dobrze ciepła. Aby zapobiec oszronieniu szyby, można zastosować matę przeciwmrozową. Mata wykonana jest z cienkiej aluminium i gąbki, która pokryje całą szybę samochodu i zapobiegnie tworzeniu się na nim szronu. Mata przeciwszronowa ma długą żywotność i jest łatwa do czyszczenia. Można ją myć w zimnej wodzie z mydłem.

Bezpieczniejsza jazda zimą dzięki matom przeciw zamarzaniu, odmrażaczowi do szyb K2 Alaska 700ml, odmrażaczowi do zamków Gerwazy

Jeśli wybrali już Państwo odpowiedni produkt, zapraszamy również do odwiedzenia kategorii dom i ogród w sklepie olajgarden.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, czekają na Ciebie setki promocji, darmowa dostawa, rabaty do -70%. Zrób to teraz!!!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl