Chemia do jacuzzi, spa, wanny

Chemia do jacuzzi, spa, wanny - środki do uzdatniania wody, olejki zapachowe.

W kategorii chemia do jacuzii, spa, wanny. Znajda Państwo środki pozwalające uzdatnić wodę, przygotować do dezynfekcji. Nasze wanny spa pielęgnacji poddajemy nieustannie. Każdy z nas chce się cieszyć krystalicznie czystą wodą w swojej strefie relaksu. Niestety nie obejdzie się bez regulacji pH wody, środkami do obniżania pH i podnoszenia pH wody w baseny ogrodowe. Niezastąpiony w ty okaże się tester pH i Chloru w wodzie jacuzzi czy wanny spa. Produkty typu 4SPA Chlor szok, 4SPa Alga off, 4SPA Antypiana. Stworzone zostały w najnowszej technologi dezynfekcji jacuzzi i wanny spa. Przy odpowiednio wyregulowanym poziomie pH wody, działają błyskawicznie. Chemia basenowa taka jak 4Spa Chlor, błyskawicznie poradzi sobie z wirusami i bakteriami. Chemia basenowa 4SPA Alga off, zwalczy glony i zabezpieczy przed ich powstawaniem. Nie będziemy już się martwić że ściany jacuzzi są śliskie i nieprzyjemne w dotyku. Produkty jak olejek zapachowy do wanny spa, nadadzą wodzie przyjemny zapach i aromat, roznoszący się w naszym pokoju kąpielowym. Chemia basenowa będzie działała również na filtr, a posiadanie filtr w jacuzzi to konieczność tak samo dotyczy to baseny ogrodowe. Preparaty 4SPA Antypiana, usuną nieprzyjemną powstająca na lustrze wody pianę. Usuwanie piany w jacuzzi nigdy nie było tak proste. Wystarczy regulacja pH wody, chemia basenowa do dezynfekcji wody i pielęgnacji jacuzzi, basenu.

Preparaty 4SPA do uzdatniania wody spa, basenu, to również preparaty oczyszczające baseny ogrodowe.

Środki jak 4SPA Chlor szok, możemy również stosować do baseny ogrodowe. Pozwoli to nam korzystać z kąpieli po przeprowadzonej dezynfekcji. Jak wiadomo co tydzień warto dolać 5% czystej wody, czy to do jacuzzi spa, wanny ogrodowe, bali ogrodowej. Pielęgnacja bali ogrodowej z hydromasażem, jest podobna do opisywanych zabiegów dotyczących jacuzzi. Popularne w ostatnim czasie balie ogrodowe z dyszami, do kąpieli potrzebują również dezynfekcji. Preparaty Gamix 4SPA idealnie nadają się również do bali ogrodowych. Chemia basenowa w baliach ogrodowych sprawdza się doskonale, dawka chloru dozowana do wody jest niezmienna.

Uzdatnianie wody w baliach ogrodowych - środki do wanny, basenu, chemia basenowa.

Balie ogrodowe, w dzisiejszych czasach to alternatywa dla typowego jacuzzi. Mimo to preparaty  i środki do dezynfekcji sprawdzają się również w baliach drewnianych kąpielowych. Produkty do basenu, wanny, regulacji pH wody. Filtr wody w baliach ogrodowych zastosowany jest zazwyczaj jak w basenie kąpielowym. Tester pH i chloru, pozwoli nam wyregulować pH, dowiemy się również ile dosypać 4SPA Chlor szok by nasza balia z dyszami. Miała odpowiedni poziom chloru wody. Chemia 4SPA Antypiana okaże się również bardzo przydatna.

 

Preparaty Gamix 4SPA do pielęgnacji jacuzzi, pielęgnacji bali ogrodowych - olejki do jacuzzi/sauny.

4SPA Olejek do jacuzzi /sauny 250ml zapach Eucaliptus&Pinus, czy 4SPA Olejek do jacuzzi /sauny 250ml zapach Herbal&Vanilla. To olejki etryczne do bali, saun, jacuzzi. Posiadają naturalny aromat i cieszą się ogromnym zadowoleniem naszych klientów. Któz z nas nie lubi pachnącej sosną wody. Dzięki nim również filtr w bali ogrodowej będzie miał przyjemny zapach.

 

Nieznośna piana w jacuzzi - piana na lustrze wody w basenie

4SPA Anty-piana preparat do jacuzzi 1 litr to innowacyjny produkt zwalczający pieniącą się wodę w jacuzzi bądź wannie. Środek jest nieoceniony w użytku, pozwala na usunięcie piany utworzonej na skutek działania dysz napowietrzających. Czy wnoszonych na ciele detergentów. Środek na pianę w jacuzzi czy basenie, to nowość w tym sezonie.

 

Jeśli zdecydowali się już Państwo na zakup środków do dezynfekcji ogrodowego spa.

Zachęcamy również do obejrzenia kategorii akcesoria basenowe, w której znajdą Państwo również wiele ciekawych produktów, jak filtr, siatka do wyławiania zanieczyszczeń, czy bojka dozująca do chemii basenowej.

 

Woda w ogrodzie czy na tarasie ukoi nerwy, zapach olejków do jacuzzi będzie roznosił się również do sąsiada.

Dezynfekcja basenu to nie wszystko. Najprzyjemniejsze są chwilę w których możemy relaksować się wśród śpiewu ptaków i szumiących drzew. Wszystkie środki do dezynfekcji, to tylko podstawa do tego by zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo kąpieli. Posiadają swoje domowe spa, możemy spędzać w nim godzinny bezczynności. Popijając kawę, czy ulubionego drinka. Spotkanie ze znajomymi w jacuzzi ogrodowym, to idealny moment na długie wieczorne rozmowy. Gdy księżyc rozświetla wodę relaks jest niezwykle imponujący. Cieszymy się każdą wolną chwilą odpoczynku.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, czekają na Ciebie setki promocji, darmowa dostawa, rabaty do -70%. Zrób to teraz!!!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl